Bilgin Yatch / Yat Projesi - İSTANBUL

Bu güne kadar betonarme veya prefabrik havuz olarak zemin üzeri, toprağa gömülü, çok katlı otellerin ve binaların çatılarında yer alan havuzlar konusunda başarıyla gerçekleştirdiğimiz eserlerimize, bu projemizle farklı bir tecrübe edinerek referanslarımıza bir yenisini daha eklemiş olduk.

Özel olarak imal edilmiş dev bir yat içerisinde yer alan yüzme havuzu ve jakuzi imalatlarını sorunsuz tamamlayıp, gerçekleştirdik.

Projede yat içerisinde havuz ve jakuzilerin tasarımından çalıştırılmasına kadar ve sonrasın da işletilmesi konusunda en ince detaylarını işveren firma ile çözerek teslim etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Proje kapsamında 2 adet yüzme havuzu ve 4 adet jakuzi için elektro-mekanik tesisatların kurulumu MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Havuz sirkülasyon sistemi ve çalışma prensibi TSE verilerine uygun olarak hesaplanmıştır. Mekanik kurulumun tüm aşamaları kendi teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tüm havuz sistemlerinde filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerinin birlikte kurulması gerektiği prensibinden hareket ile bu projemizde de tuzdan klor üreten sistem montajları firmamızca yapılmıştır.

Hava ve su masajları, ısıtma sistemleri ve dalgaya karşı yüzme sistemleri ile donatılmış havuzların eksiksiz ve çalışır vaziyette teslimleri gerçekleştirilmiştir.

Jakuzi tesisatları içinde tüm elektrik ve mekanik imalatlar firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Projeye uygun çözümler ile tasarladığımız jakuzi imalatlarımızın tüm elektro-mekanik aksamı için 2 yıl imalat garantisi vermekteyiz.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı