Cem Bey / Özel Yüzme Havuzu -İSTANBUL

Proje kapsamında yer alan özel villa havuzu yapımı ile ilgili ince inşaat işleri ile elektro - mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

İnce inşaat işleri kapsamında;

Betonarme aşaması tamamlanmış olan havuzlar firmamızca teslim alınıp, kaba imalatların gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra su izolasyonu, sıva, şap ve seramik imalatları tarafımızca yapılmıştır.

Havuzların mekanik tesisat  işleri kapsamında da TSE’nin belirlediği standartlara uygun gerekli olan tüm havuz ekipmanları firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının havuz içi aydınlatma ve havuz kontrol panoları standartlara uygun olacak şekilde firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Havuz suyu dezenfeksiyonu için tuzdan klor üretimini sağlayan otomatik jeneratör sistemi teminleri firmamız tarafından sağlanarak, montajları yapılmış ve teslim edilmiştir.

Havuzun aydınlatılmasında CRYSTALPOOL STANDART LED ürünleri tercih edilmiştir.

Elektrik işleri için otomasyon panosunun kurulumu, TSE yönetmeliklerine uygun olacak şekilde kendi teknik personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Mekanik kurulumun tüm aşamaları kendi teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı