Gesi Bağları Sitesi - KOCAELİ

Proje kapsamında yer alan sosyal tesis yüzme havuzu yapımıyla ilgili ince inşaat işleri ve elektro - mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

İnce inşaat işleri kapsamında tamamlanan işler;

Betonarme aşaması tamamlanmış olan havuzlar firmamızca teslim alınıp, kaba imalatların gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra su izolasyonu, sıva, şap ve seramik imalatları tarafımızca yapılmıştır.

Havuzların mekanik tesisat işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun gerekli olan tüm havuz ekipmanları firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panoları standartlara uygun olacak şekilde firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Havuzlar için dezenfeksiyon sistemi olarak otomatik ölçüm ve kontrol dozajlama sistemi teminleri firmamız tarafından sağlanarak, montajları yapılmış ve teslim edilmiştir.

Havuzun aydınlatılmasında CRYSTALPOOL STANDART LED ürünleri tercih edilmiştir.

Elektrik işleri için otomasyon panosunun kurulumu, TSE yönetmeliklerine uygun olacak şekilde kendi teknik personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Havuz sirkülasyon sistemi ve çalışma prensibi TSE verilerine uygun olarak firmamız bünyesinde çalışan mühendisler tarafından hesaplanmaktadır.

Mekanik kurulumun tüm aşamaları kendi teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı