Vural Bey / Özel Yüzme Havuzu -İSTANBUL

Proje kapsamında yer alan özel villa havuzu yapımı ile ilgili olarak elektro - mekanik tesisat işleri ve ozon ile dezenfeksiyon sistemi  MK Havuz tarafından yapılmıştır.

Havuzun mekanik tesisat işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun gerekli olan tüm havuz ekipmanları firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panoları standartlara uygun olacak şekilde firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Havuz suyu dezenfeksiyonu için Kontak Tanklı Ozon Ünite sistemi tercih edilmiştir.

Yüzme havuzuna ait suyun, içme suyu kalitesinde olabilmesi için filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerinin projelendirilmesi, standartlara uygun malzemelerin seçilmesi, montaj işleri ve bu sistemlerin doğru işletilmesi gerekmektedir.

Yüzme havuz suyu berrak, kokusuz, bakteri ve virüslerden arındırılmış olmalıdır.

Havuz suyunun kalitesini belirleyen iyi bir havuz filtre sisteminin haricinde kullanıcı yoğunluğu ve ihtiyaçlarına bağlı olarak doğru bir dezenfeksiyon sistemi gereklidir.

Kontak tanklı ozon sistemi ile yüzme havuzlarının dezenfeksiyonunda %99 başarı sağlanmaktadır.

Kontak tanklı ozon sistemi için gerekli altyapının oluşturulması ile beraber oksijence zengin bir suda yüzmenin güvenini ve rahatlığını sağlar.

Bu sistemde ozon gazının kontak tankı içerisinde oksijene dönüşümü ile su içerisindeki dezenfeksiyon sağlanır.

Profesyonel ozon sistemlerine senelik olarak bakım ve kontrol hizmeti gereklidir, bu konuda MK Havuz gerekli teknik destek için hizmet vermektedir.

Havuzun aydınlatılmasında CRYSTALPOOL STANDART LED ürünleri tercih edilmiştir..

Tüm sistemler 1.sınıf işçilik ile MK Havuz personeli tarafından monte edilmiştir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı