Taşyapı / Fenerbahçe Dalyan Konakları - İSTANBUL

Proje kapsamında yer alan sosyal tesis yüzme havuzları yapımıyla ilgili ince inşaat işleri ve elektro - mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

İnce inşaat işleri kapsamında;

Betonarme aşaması tamamlanmış olan havuzlar firmamızca teslim alınıp, kaba imalatların gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra su izolasyonu, sıva, şap ve seramik imalatları tarafımızca yapılmıştır.

Havuzların mekanik tesisat  işleri kapsamında da TSE’nin belirlediği standartlara uygun şekilde havuzlar için gerekli olan tüm havuz ekipmanları firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının havuz içi aydınlatma ve havuz kontrol panoları standartlara uygun şekilde firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Havuzlar için dezenfeksiyon sistemi olarak otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama sistemi teminleri yine firmamız tarafından sağlanarak, montajları yapılmış ve teslim edilmiştir.

Havuzun aydınlatılmasında CRYSTALPOOL STANDART LED ürünleri tercih edilmiştir.

Elektrik işleri için otomasyon panosunun kurulumu, TSE yönetmeliklerine uygun olacak şekilde kendi teknik personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Havuz sirkülasyon sistemi ve çalışma prensibi TSE verilerine uygun olarak firmamız bünyesinde çalışan mühendisler tarafından hesaplanmaktadır.

Mekanik kurulumun tüm aşamaları kendi teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı