MoonTown Sitesi - İSTANBUL

Havuz suyu dezenfeksiyon işleri kapsamında yaptığımız bu projemizde site yönetimi ozonlama sistemlerini tercih etmiştir.

Açık yüzme havuzunun  dezenfeksiyon sistemlerin için ozon jeneratör ünitesi MK Havuz tarafından tedarik edilmiş ve kurulumu MK Havuz tarafından

yapılmıştır.

Yüzme havuzu elektromekanik sistemlerinin kurulu olduğu mekanik oda içerisine havuz suyunun bakteri ve zararlı oluşumlardan arıtımını sağlamak için kontak tanklı Ozon Dezenfeksiyon sisteminin kurulum ve ilk işletmesi MK Havuz tarafından sağlanmıştır.

Profesyonel Ozon Dezenfeksiyonu konusunda tüm teknik hizmetlerin projelendirilmesi ve uygulaması MK Havuz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Yüzme havuzuna ait suyun, içme suyu kalitesinde olabilmesi için filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerinin projelendirilmesi, standartlara uygun malzemelerin seçilmesi, montaj işleri ve bu sistemlerin doğru işletilmesi gerekmektedir.

Yüzme havuz suyu berrak, kokusuz, bakteri ve virüslerden arındırılmış olmalıdır.

Havuz suyunun kalitesini belirleyen iyi bir havuz filtre sisteminin haricinde kullanıcı yoğunluğu ve ihtiyaçlarına bağlı olarak doğru bir dezenfeksiyon sistemi gereklidir.

Aşırı yoğunluk ve hassasiyetler göz önüne alındığında suyun dezenfekte edilmesi için en etkili yöntem ozonlama sistemidir. 

Kontak tanklı ozon sistemi ile yüzme havuzlarının dezenfeksiyonunda %99 başarı sağlanmaktadır.

Kontak tanklı ozon sistemi için gerekli altyapının oluşturulması ile beraber oksijence zengin bir suda yüzmenin güvenini ve rahatlığını sağlar.

Bu sistemde ozon gazının kontak tankı içerisinde oksijene dönüşümü ile su içerisindeki dezenfeksiyon sağlanır.

Profesyonel ozon sistemlerine senelik olarak bakım ve kontrol hizmeti gereklidir, bu konuda MK Havuz gerekli teknik destek için hizmet vermektedir.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde kendi firmamız bünyesinde yetiştirilen teknik personellerimiz görev almaktadır.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı