Via Tema / ViaPort Houses & Suites - İSTANBUL

Bayraktar inşaat tarafından konut projesi olarak Pendik Yenişehir’de yapılan, içerisinde açık yüzme havuzu,  kapalı yüzme havuzu, jakuzi, kas kat fıskiyeli süs havuzlarının yer aldığı birbirinden farklı sistemler ile çalışan tüm su yapılarının filtrasyon işlerini ve sistemin otomatik dezenfekte edilebilmesi için gerekli altyapının kurulum işlerini üstlendik.

Tüm havuz malzemelerinin 1.sınıf işçilik ile standartlara uygun olacak şekilde montajları sağlanmıştır.

Havuzların mekanik tesisat  işleri kapsamında da TSE’nin belirlediği standartlara uygun şekilde havuzlar için gerekli olan tüm havuz ekipmanları firmamız tarafından montajları yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının havuz içi aydınlatma ve havuz kontrol panoları standartlara uygun şekilde firmamız tarafından montajları yapılmıştır.

Havuz aydınlatmalarında CRYSTALPOOL STANDART LED kullanılmıştır.

Açık ve kapalı yüzme havuzlarının  dezenfeksiyon sistemleri için ozon jeneratör ünitesi firmamız tarafından tedarik edilmiş ve kurulumu MK Havuz teknik personellerince gerçekleştirilmiştir.

Yüzme havuzuna ait suyun, içme suyu kalitesinde olabilmesi için filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerinin projelendirilmesi, standartlara uygun malzemelerin seçilmesi, montaj işleri ve bu sistemlerin doğru işletilmesi gerekmektedir.

Yüzme havuz suyu berrak, kokusuz, bakteri ve virüslerden arındırılmış olmalıdır.

Havuz suyunun kalitesini belirleyen iyi bir havuz filtre sisteminin haricinde kullanıcı yoğunluğu ve ihtiyaçlarına bağlı olarak doğru bir dezenfeksiyon sistemi gereklidir.

Aşırı yoğunluk ve hassasiyetler göz önüne alındığında suyun dezenfekte edilmesi için en etkili yöntem ozonlama sistemidir. 

Kontak tanklı ozon sistemi ile yüzme havuzlarının dezenfeksiyonunda %99 başarı sağlanmaktadır.

Kontak tanklı ozon sistemi için gerekli altyapının oluşturulması ile beraber oksijence zengin bir suda yüzmenin güvenini ve rahatlığını sağlar.

Bu sistemde ozon gazının kontak tankı içerisinde oksijene dönüşümü ile su içerisindeki dezenfeksiyon sağlanır.

Profesyonel ozon sistemlerine senelik olarak bakım ve kontrol hizmeti gereklidir, bu konuda MK Havuz gerekli teknik destek için hizmet vermektedir.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde kendi firmamız bünyesinde yetiştirilen teknik personellerimiz görev almaktadır.

Binaların çevresi boyunca devam eden katlı sistemde yapılmış fıskiyeli süs havuzlarının dezenfeksiyonu için tuzdan klor üreten jeneratör ünitesi kurulmuştur.

Tüm havuzların aydınlatma sistemleri için CRYSTALPOOL STANDART TİP RGB LED ürünleri kullanılarak havuzun tüm bölgelerinde aynı ışık şiddeti ve renk tonu ile aydınlatma sağlanmıştır.

Havuzların mekanik-elektrik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kurulumuna ait tüm aşamalar kendi teknik personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı