Aydınoğlu / Aydınoğlu Spor Tesisi - İSTANBUL

Proje kapsamında gerçekleştirilen 600 m² sosyal tesis açık yüzme havuzu, 200 m² sosyal tesis kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi ve şok havuzu yapımı ile ilgili  elektro – mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

Havuzların mekanik tesisat işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun şekilde gerekli olan tüm havuz ekipmanlarının tedariği ve montajları firmamız tarafından yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panoları standartlara uygun şekilde firmamız tarafından tedarik edilerek montajları yapılmıştır.

Havuz aydınlatmalarında CRYSTALPOOL STANDART LED ürünleri kullanılmıştır.

Sosyal tesis havuzlarının dezenfeksiyon sistemleri için ozon jeneratör ünitesi firmamız tarafından tedarik edilmiş ve kurulumu MK Havuz teknik personellerince gerçekleştirilmiştir.

Yüzme havuzuna ait suyun, içme suyu kalitesinde olabilmesi için filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerinin projelendirilmesi, standartlara uygun malzemelerin seçilmesi, montaj işleri ve bu sistemlerin doğru işletilmesi gerekmektedir.

Yüzme havuz suyu berrak, kokusuz, bakteri ve virüslerden arındırılmış olmalıdır.

Havuz suyunun kalitesini belirleyen iyi bir havuz filtre sisteminin haricinde kullanıcı yoğunluğu ve ihtiyaçlarına bağlı olarak doğru bir dezenfeksiyon sistemi gereklidir.

Aşırı yoğunluk ve hassasiyetler göz önüne alındığında suyun dezenfekte edilmesi için en etkili yöntem ozonlama sistemidir. 

Kontak tanklı ozon sistemi ile yüzme havuzlarının dezenfeksiyonunda %99 başarı sağlanmaktadır.

Kontak tanklı ozon sistemi için gerekli altyapının oluşturulması ile beraber oksijence zengin bir suda yüzmenin güvenini ve rahatlığını sağlar.

Bu sistemde ozon gazının kontak tankı içerisinde oksijene dönüşümü ile su içerisindeki dezenfeksiyon sağlanır.

Profesyonel ozon sistemlerine senelik olarak bakım ve kontrol hizmeti gereklidir, bu konuda MK Havuz gerekli teknik destek için hizmet vermektedir.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde kendi firmamız bünyesinde yetiştirilen teknik personellerimiz görev almaktadır.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı