İş Gyo - Nef / İnistanbul - İSTANBUL

İn İstanbul 1. ve 2. Etap Projesinde yer alan 6 adet açık yüzme havuzu, kapalı tesis havuzu ve çocuk havuzu ince inşaat işleri ile elektro-mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.            

İn İstanbul 3. ve 4. Etap Projesinde yer alan 6 adet açık yüzme havuzu, kapalı tesis havuzu ve çocuk havuzu ince inşaat işleri ile elektro-mekanik tesisat işleri de yine   MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

İnce inşaat işleri kapsamında;

Kaba inşaatı tamamlanmış betonarme taşma sistemli havuzların izolasyon, sıva, şap, havuz içi seramik kaplama ve havuz tutamakları montaj işleri ve işveren yetkililerine teslimatları MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mekanik tesisat  işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun hesaplamalar yapılarak havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları tamamlanmıştır.

Havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panolarına ait malzemeler firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Sosyal tesis havuzlarının dezenfeksiyon sistemlerin için otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitesi firmamız tarafından tedarik edilmiş ve kurulumu MK Havuz personelleri tarafından yapılmıştır.

Projede bulunan betonarme süs havuzlarının filtre tesisatları, aydınlatma sistemleri, kontrol panoları ve dezenfeksiyon sistemleri yine firmamız tarafından yapılarak teslim edilmiştir.

Süs havuzu liner kaplama imalatları da firmamız tarafından tamamlanmıştır.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı