Doğuş - Yeni Teknik Yapı / Hyatt House Otel Projesi - KOCAELİ

Gebze Center AVM - Hyatt House Otel Projesi kapsamında gerçekleştirilen 60 m² kapalı yüzme havuzu elektro – mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

İnce inşaat işleri kapsamında;

Kaba inşaatı tamamlanmış betonarme taşma sistemli havuzların izolasyon, sıva, şap, havuz içi seramik kaplama ve havuz tutamakları montaj işleri ve işveren yetkililerine teslimatları MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mekanik tesisat  işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun hesaplamalar yapılarak havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları tamamlanmıştır.

Havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panolarına ait malzemeler firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Havuz suyu dezenfeksiyonu için otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitesi teminleri yine firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılarak teslim edilmiştir.

Havuzların aydınlatılmasında CRYSTALPOOL STANDART LED kullanılmıştır.

Proje kapsamında gerçekleştirilen tüm mühendislik hizmetleri, elektrikli imalatların kurulumu, mekanik kurulumların projelerine uygun olarak tamamlanması ve sistemin çalışır vaziyette teslimi MK Havuz teknik personellerince gerçekleştirilmiştir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı