Selçuklu Turizm /Selçuklu Vadi Evleri- İSTANBUL

Selçuklu Vadi Evleri Projesi kapsamında yer alan süs havuzları, sosyal tesis havuzlarına ait elektro – mekanik imalatların kurulumu MK Havuz tarafından yapılmıştır.

Havuzların mekanik tesisat  işleri kapsamında da TSE’nin belirlediği standartlara uygun şekilde havuzlar için gerekli olan tüm havuz ekipmanları firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının havuz içi aydınlatma ve havuz kontrol panoları standartlara uygun şekilde firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Havuzlar için gerekli dezenfeksiyon sistemi için tuz klor jeneratör sistemi teminleri firmamız tarafından temin edilerek, montajları yapılmış ve teslim edilmiştir.

Havuzların aydınlatılmasında her havuza uygun CRYSTALPOOL LED aydınlatma sistemleri tercih edilmiştir.

CRYSTALPOOL LED aydınlatma sistemleri; imalat kalitesi, ışık ve renk düzeni olarak havuz aydınlatmalarında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Elektrik işleri için otomasyon panosunun kurulumu, TSE yönetmeliklerine uygun olacak şekilde kendi teknik personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Havuz sirkülasyon sistemi ve çalışma prensibi TSE verilerine uygun olarak firmamız bünyesinde çalışan mühendisler tarafından hesaplanmaktadır. Mekanik kurulumun tüm aşamaları kendi teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı