Taş Yapı/Koşuyolu Koru Evleri - İSTANBUL

Taşyapı – Selçuklu konsorsiyumu tarafından Altunizade’ de hayata geçirilen Koşuyolu Koru Evleri Projesi kapsamında yer alan sosyal tesis yüzme havuzları, çocuklar için yapılan yüzme havuzu ve ortak kullanım alanlarında yer alan süs havuzlarına ait elektrik ve mekanik imalatların yapımını MK Havuz tamamlamıştır.

Havuzların mekanik tesisat  işleri kapsamında, TSE’nin belirlediği standartlara uygun şekilde hesaplamalar yapılmış,  havuzlar için gerekli olan tüm havuz ekipmanları firmamız tarafından temin edilerek montajları tamamlanmıştır.

Yüzme havuzlarının havuz içi aydınlatma ve havuz kontrol panoları standartlara uygun şekilde firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Havuzlar için dezenfeksiyon sistemi olarak otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitesi teminleri ve montajları MK Havuz tarafından sağlanmıştır.

Yapım sonrası hizmetler kapsamında sunduğumuz havuz bakımı işleri doğrultusunda Koru Evleri Sitesi havuzlarının rutin kontrolleri MK Havuz tarafından sağlanmaktadır.

Süs havuzlarının dezenfeksiyon sisteminde, tuzdan klor üreten otomatik ölçüm ve kontrole sahip jeneratörler kullanılmıştır.

Süs havuzlarında elektrik işleri için otomasyon panosunun kurulumu, TSE yönetmeliklerine uygun olacak şekilde kendi teknik personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Tüm havuzların aydınlatılmasında her havuza uygun CRYSTALPOOL LED aydınlatma sistemleri tercih edilmiştir.

CRYSTALPOOL LED aydınlatma sistemleri; imalat kalitesi, ışık ve renk düzeni olarak havuz aydınlatmalarında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı