Koray MMC/Bakü Hilton Otel ISR- AZERBEYCAN

Bakü Hilton Oteli Projesi kapsamında yer alan 130 m² alana sahip kapalı yüzme havuzu, jakuzi, süs havuzları ve şelale yapımıyla ilgili ince inşaat işleri ile elektro-mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

İnce inşaat işleri kapsamında;

Kaba inşaatı tamamlanmış betonarme taşma sistemli havuzların izolasyon, sıva, şap, havuz içi seramik kaplama ve havuz tutamakları montaj işleri ve işveren yetkililerine teslimatları MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mekanik tesisat  işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun hesaplamalar yapılarak havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları tamamlanmıştır.

Havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panolarına ait malzemeler firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Havuz suyu dezenfeksiyonu için otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitesi teminleri yine firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılarak teslim edilmiştir.

Süs  havuzlarının filtrasyon tesisatları, havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panoları standartlara uygun şekilde firmamız tarafından imal edilerek montajı yapılmıştır.

Süs  havuzlarının dezenfeksiyonu için otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitesi firmamız tarafından tedarik edilmiş ve kurulumu MK Havuz tarafından yapılmıştır.

Projede ki tüm havuzlar 1.sınıf işçilik ile yapılmış olup standartlara uygun şekilde tasarlanmış ve imalatı tamamlanmıştır.

Elektrik işleri için otomasyon panosunun kurulumu, TSE yönetmeliklerine uygun olacak şekilde kendi teknik personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Havuz sirkülasyon sistemi ve çalışma prensibi TSE verilerine uygun olarak hesaplanmıştır.

Mekanik kurulumun tüm aşamaları kendi teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı