Gedizler Yapı/Ev're Projesi - İSTANBUL

Gedizler Yapı EV’RE 1-2 projesinde sosyal tesis alanları içerisinde yer alan 2 adet 540 m² alana sahip açık yüzme havuzu ince inşaat işleri ile elektro-mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

Proje kapsamında bulunan çocuk havuzu, şelale ve yapay gölet gibi su yapıları da MK Havuz tarafından hayata geçirilmiştir. 

İnce inşaat işleri kapsamında;

Kaba inşaatı tamamlanmış betonarme taşma sistemli havuzların izolasyon, sıva, şap, havuz içi seramik kaplama ve havuz tutamakları montaj işleri ve işveren yetkililerine teslimatları MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Havuzların mekanik tesisat  işleri kapsamında da TSE’nin belirlediği standartlara uygun şekilde havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panoları standartlara uygun şekilde firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Havuz dezenfeksiyonu için otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama sistemi firmamız tarafından temin edilmiş ve montajı yapılarak teslim edilmiştir.

Süs havuzlarında filtrasyon ve fıskiye pompalarının tedariği ve montajı MK Havuz tarafından sağlanmıştır.

Süs havuzu dezenfeksiyonunda otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitesi tercih edilmiştir.

Yüzme havuzlarının aydınlatılmasında CRYSTALPOOL STANDART LED kullanılmıştır.

Süs havuzlarının aydınlatılmsında CRYSTALPOOL SPOT LED ve CRYSTALPOOL SNAP LED kullanılmıştır.

Elektrik işleri için otomasyon panosunun kurulumu, TSE yönetmeliklerine uygun olacak şekilde kendi teknik personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Mekanik kurulumun tüm aşamaları kendi teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı