Bayraktar /Crown Plaza İstanbul - Asia Otel ve Viaport Alışveriş Merkezi Projeleri - İSTANBUL

Otel ve AVM konseptinde yer alan projede 2000 m² yapay gölet, fıskiye sistemleri, 2 adet yüzme havuzu, spa merkezi ve süs havuzları sistemleri yapımıyla ilgili elektro-mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

Havuzların mekanik tesisat işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun şekilde hesaplamalar yapılarak havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının havuz içi aydınlatma ve havuz kontrol panoları standartlara uygun olarak imal edilmiş ve montajları MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Sosyal tesis havuzlarının dezenfeksiyon sistemleri için otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitesi MK Havuz tarafından tedarik edilerek kurulumu tamamlanmıştır.

Projedeki süs havuzlarının filtrasyon tesisatları, fıskiye pompaları ve aydınlatma sistemleri firmamız tarafından projelendirilmiştir.

Süs havuzları için gerekli malzeme temini ve montajları da MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Yüzme havuzu kenarı boyunca 12 metre uzunluğunda ki şelale MK Havuz tarafından paslanmaz çelikten imal edilmiş ve montajı yapılmıştır.

Sauna ve buhar odalarına ait tüm ince inşaat işleri tarafımızca tamamlanmış, gerekli ekipmanları ile birlikte çalışır vaziyette işverene teslimi MK Havuz tarafından sağlanmıştır.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı