Sönmez /Hilton Otel - ÖZBEKİSTAN

150  m² alana sahip kapalı yüzme havuzu ve 10 m² masaj havuzuna ait ince inşaat işleri ile elektro-mekanik tesisat işleri MK Havuz tarafından yapılmıştır.

Yüzme havuzunun filtrasyon sistemi uluslararası standartlara uygun hesaplanarak imal edilmiştir.

Havuz suyunun dezenfeksiyonu için ozonlama yöntemi tercih edilmiştir.

Profesyonel Ozon Dezenfeksiyonu konusunda tüm teknik hizmetlerin projelendirilmesi ve uygulaması MK Havuz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Yüzme havuzuna ait suyun, içme suyu kalitesinde olabilmesi için filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerinin projelendirilmesi, standartlara uygun malzemelerin seçilmesi, montaj işleri ve bu sistemlerin doğru işletilmesi gerekmektedir.

Yüzme havuz suyu berrak, kokusuz, bakteri ve virüslerden arındırılmış olmalıdır.

Havuz suyunun kalitesini belirleyen iyi bir havuz filtre sisteminin haricinde kullanıcı yoğunluğu ve ihtiyaçlarına bağlı olarak doğru bir dezenfeksiyon sistemi gereklidir.

Aşırı yoğunluk ve hassasiyetler göz önüne alındığında suyun dezenfekte edilmesi için en etkili yöntem ozonlama sistemidir. 

Kontak tanklı ozon sistemi ile yüzme havuzlarının dezenfeksiyonunda %99 başarı sağlanmaktadır.

Kontak tanklı ozon sistemi için gerekli altyapının oluşturulması ile beraber oksijence zengin bir suda yüzmenin güvenini ve rahatlığını sağlar.

Bu sistemde ozon gazının kontak tankı içerisinde oksijene dönüşümü ile su içerisindeki dezenfeksiyon sağlanır.

Profesyonel ozon sistemlerine senelik olarak bakım ve kontrol hizmeti gereklidir, bu konuda MK Havuz gerekli teknik destek için hizmet vermektedir.

Havuzun aydınlatılmasında CRYSTALPOOL STANDART LED ürünleri tercih edilmiştir.

Havuz sirkülasyon sistemi, elektro-mekanik imalatların kurulumu ekiplerimizce tamamlanmış ve sistemin çalışır vaziyette teslimi gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca proje kapsamında yer alan 2 adet sauna ve 2 adet buhar odasının ince inşaat işleri ile elektro-mekanik tesisat işleri de MK Havuz bünyesinde tamamlanmıştır.

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı